Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy... Wyspa LASTOVO

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysterio
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.06.2011
Chorwacja po raz pierwszy... Wyspa LASTOVO

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysterio » 15.07.2011 19:33

Witam!
To mój pierwszy post na tym forum i za razem pierwszy mój wyjazd do Chorwacji :) chcąc uniknąć dużego natłoku turystów postanowiłem wybrać się na mała wyspę Lastovo :) mam nadzieje ze wypoczynek bedzie udany :)
Jeśli ktoś może był tam w tym roku i ma jakieś porady to bardzo bym prosił o nie :) wyjeżdżam 31 lipca na cały tydzień :)
Postaram się przygotować wyczerpująca relacje zaraz po powrocie :)

Pozdrawiam
Paweł :)
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 16.07.2011 00:37

...byle wiele razy, niema co zwiedzac, czyste morze, malo ludzi, chleb sie kupuje od 6 do 7 rano, woda pitna tylko kupna, brak plaz z piachu i zwiru, duzo spokoju, lokalni gospodarze jeszcze nie wiedza co to jest komercijna turistyka. W Ubli nie nurkuj rozczarujes sie faktem ze budowlanci szrut zucaja do morza. W "Jaszczurce" pija wszistci, policjanci i rybaci. Puzniej pierwszi lapia tych drugich jak siadna do samochodow. Nie maja dobrej oliwy. Na stacji paliw jest najlepsza "informacja turistyczna". Drogi transport do wyspi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.07.2011 01:43

mysterio napisał(a):Witam!
To mój pierwszy post na tym forum i za razem pierwszy mój wyjazd do Chorwacji :) chcąc uniknąć dużego natłoku turystów postanowiłem wybrać się na mała wyspę Lastovo :) mam nadzieje ze wypoczynek bedzie udany :)
Jeśli ktoś może był tam w tym roku i ma jakieś porady to bardzo bym prosił o nie :) wyjeżdżam 31 lipca na cały tydzień :)
Postaram się przygotować wyczerpująca relacje zaraz po powrocie :)

Pozdrawiam
Paweł :)


Nie byłem, ale służę linkami

http://lastovo.prv.pl/ oraz relacja Dangol
mysterio
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysterio » 16.07.2011 08:54

Leon napisał(a):...byle wiele razy, niema co zwiedzac, czyste morze, malo ludzi, chleb sie kupuje od 6 do 7 rano, woda pitna tylko kupna, brak plaz z piachu i zwiru, duzo spokoju, lokalni gospodarze jeszcze nie wiedza co to jest komercijna turistyka. W Ubli nie nurkuj rozczarujes sie faktem ze budowlanci szrut zucaja do morza. W "Jaszczurce" pija wszistci, policjanci i rybaci. Puzniej pierwszi lapia tych drugich jak siadna do samochodow. Nie maja dobrej oliwy. Na stacji paliw jest najlepsza "informacja turistyczna". Drogi transport do wyspi.

No właśnie o spokój mi chodzi :) martwi mnie kupywanie tego chleba tak wcześniej i ze taka lipa z nurkowaniem :p nigdy nie nurkowalem a chciałem spróbować :( cóż zobaczymy jak bedzie złożę szczegółowa relacje po powrocie. Wodę i tor he jedzenia biorę z sobą wiec nie powinno być złe :)
A orientujesz się może jak tam z cenami w restauracji?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja po raz pierwszy... Wyspa LASTOVO
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone