Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

No stress on Cres

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
No stress on Cres

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 09.09.2009 10:55

Zaczęło się tak:

Promu ani widu ani słychu. Ma przypłynąć za ponad godzinę.

1.
Obrazek

Tak więc po wypiciu mrożonej kawy i soczku w nadbrzeżnej knajpie pozostały spacery po zatoczce portowej.

2.
Obrazek

3.
Obrazek

No i dylemat w którą stronę płynąć. Ani na Rabie, ani na Cresie nas jeszcze nie widzieli, jednak zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami skręcamy w prawo :wink:

4.
Obrazek

Wreszcie jest

5.
Obrazek

No to płyniemy

6.
Obrazek

7.
Obrazek

Trwa to jakieś pół godziny

8.
Obrazek

9.
Obrazek

cdn
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 09.09.2009 14:03

pośpiesznie "dosiadam się" :lol:

ciekawy Twojego/Waszego spojrzenia na tę wyspę.

A czy Losnij też zaliczony?
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 09.09.2009 14:09

Czekałam na te zdjęcia :) A wy czasem nie mieliście łączyć Istrii z Cresem? Tak mi się coś ubzdurało. My mieliśmy tam zawitać, ale jakoś nie wyszło i z Istrii do Italii pojechaliśmy (zamiast na Cres) ;)
Ostatnio edytowano 09.09.2009 14:17 przez F-uncia, łącznie edytowano 1 raz
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 09.09.2009 14:13

Rysiu - Ty na skróty poszedłeś :wink: a porządna pisemna relacja to gdzie? :D
pozdrowienia dla całej ekipy
:D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.09.2009 14:14

Ja też się przysiadam i czekam na więcej pięknych, jak zawsze, fotek :D
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 09.09.2009 14:38

Witaj Rysiek

czekam na twoje wrażenia z Cresu...
u mnie nie ma szans , pzrynajmniej na razie na relację...
z naszego Cresu ... prawie nic nie wyszło :( , no udało się przepłynąć promem w obie strony jednego dna ... :lol: :papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 09.09.2009 17:36

Obecny :lol:

PZDR


PS
He, he... zaczęliśmy "relacjonować" prawie jednocześnie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2009 17:55

"Śledzę posty (foty) Rysia w tym temacie :wink: :D
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 10.09.2009 09:19

prom sie opóźnił-dzieki temu sa zdjęcia :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.09.2009 15:00

Rob - owszem. Przelotnie bo przelotnie ale mogę odhaczyć,
F-uncia - owszem mieliśmy połączyć Istrię z Cresem, ale jakoś lenistwo wzięło górę szczególnie biorąc pod uwagę upał w którym trzeba by się pakować i ponownie rozbijać, że o szukaniu campu i miejsca na nim nie wspomnę :)
Tymono - jak wyżej - lenistwo + w zasadzie brak jakichś istotnych spraw o których należałoby pisać. Większość dni to śniadanie, plaża, lody, plaża, knajpka, plaża i tak na okrągło :)
Maslinko - parę udało mi się pstryknąć a jaka ich wartość to już Wy ocenicie :wink:
Danusiu - na Cres w mojej opinii nie warto się przeprawiać na krócej niż tydzień. My byliśmy grubo ponad 2 tygodnie a w zasadzie jeszcze tydzień by się przydał by wszystko zobaczyć i mieć do tego czas na lenistwo :)
Rafał - obserwuję Cię :wink:
Janusz - miło mi :lol:
Kacper - kilka poniekąd to owszem, tyle że to raczej my się wyrychliliśmy a nie prom spóźnił. Dotarłem na Cres jakieś 2 albo nawet 3 godziny wcześniej niż miałem w założeniach. Fajnie się jechało a i drogi wyjątkowo puste były. Węgry mam wrażenie wymierają, na odcinkach niezabudowanych średnie prędkości wychodzą na poziomie tych autostradowych a czasem jak przed wioską "złapiesz" TIRa to i w nich niewiele tracisz bo wariaci tną na tempomatach tak poza zabudowanym jak i w nim. :)

Dziękują wszystkim za odwiedziny :lol:

Rekonesans plażowy

Bardzo kameralna, niestety czasem pacyfikowana przez Pepików albo Niemców.

10.
Obrazek

Na skałkach czasem też się ludzie wylegiwali ale wolałem nie ryzykować wchodzenia w tym miejscu do wody po śliskich i ostrych jak żyletki skałach

11.
Obrazek

To kawałek dalej od naszego namiotu w zatoczce o nazwie Tiha. Woda jednak jakaś brudniejsza i dużo wodorostów suchych wyrzuconych na brzeg.

12.
Obrazek

To znów ze skałek

13.
Obrazek

14. Szczyrbok
Obrazek
:wink:

15.
Obrazek

16.
Obrazek

17.
Obrazek

Cdn

Pozdrav
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 10.09.2009 15:32

Co jak co, ale TO muszę widzieć i przeczytać :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 10.09.2009 16:49

Dromader napisał(a):... i przeczytać :wink:

Obyś się nie zawiódł :lol: Rysiek nie pozwala czytać :lol: pozwala jedynie oglądać ;)

Rysiu ... tak mi jakoś za ....... szeroko :roll: lecą na boki Twoje fotki. Weź no w PSie cuś popraw z perspektywą :devil: ;) No, chyba, że PSa nie masz :roll:

Pozdrav :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 10.09.2009 20:00

Psa mam, ale ino tego przy budzie a to że boki lecą to już wina Sigmy 10-20. Będę musiał reklamować :wink: A w zasadzie pingolę to bo ją lubię, za to lecenie też 8) :wink:

Edit: Co do czytania to Lesio ma rację, ale cóż tu pisać jak się prawie 3 tygodnie tylko na słońcu człowiek grillował :)
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 11.09.2009 09:21

Leszek Skupin napisał(a):
Dromader napisał(a):... i przeczytać :wink:

Obyś się nie zawiódł :lol: Rysiek nie pozwala czytać :lol: pozwala jedynie oglądać ;)
Pozdrav :papa:


No dobra, w takim razie oglądam ... 8O
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 11.09.2009 10:39

Leszek Skupin napisał(a):
Rysiu ... tak mi jakoś za ....... szeroko :roll: lecą na boki Twoje fotki. [/color][/i][/b]



Co za szeroko, co za szeroko? Jest ok, bardzo ok.
A że leci? Leci i lecieć będzie, praw optyki nie zmienisz. O dystorsji słyszałeś? :P

Pozdrawiam
Rafał
Następna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone